Radionica na temu “Omladinski aktivizam i volonterizam u zajednici”

Juče, 27.08.2015. god. u Novoj opštini, održana je radionica na temu “Omladinski aktivizam i volonterizam u zajednici”. Radionicu je vodila Koordinatorka Kancelarije za mlade Dejana Baltes, zajedno sa svojim timom, a bila je namenjena volonterima uključenim u projekat „Ćiribu – ćiriba“ – Uređenje radnog i dvorišnog prostora udruženja za podršku osobama sa psihofizičkim smetnjama grada Subotice „ZaJedno“.
Projekat sprovodi Udruženje “Zajedno” uz podršku Resurs centra “Somborskog edukativnog centra”, u partnerstvu sa Novosadskim humanitarnim centrom u okviru programa “MLADI SU ZAKON”, a finansira Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije.
Na radionici smo se odlično zabavili ali i nešto novo naučili…:-)

Zahvaljujemo se celom timu Kancelarije za mlade kao i svim volonterima koji su izdvojili vreme da dođu.:-)