Monitoring tim u poseti

11.maja članovi samozastupničke grupe imali su posetu monitoring tima, kao redovnu aktivnost u projektu „Samozastupnici za osnovna prava osoba sa invaliditetom u Srbiji“  (Delegacija Evropske Unije u Republici Srbiji, u okviru programa EIDHR Country Based Support Scheme 2016).

Monitoring su izvršili predstavnici  vodećeg partnera u projektu,  Asocijacije za promociju inkluzije –Srbija,dr Dragan Lukić i Tijana Jovanović, kroz intervju sa samozastupnicima i uvidom u  projektnu dokumentaciju.

Tokom posete, članovi samozastupničke grupe su govorili o svojim utiscima sa radionica koje se održavaju  svakog četvrtka,o svojim očekivanjima, razvoju samozastupničkih veština  i planovima za dalji rad grupe.