Humanitarna prodajna izložba

Naše Udruženje je ove godine aktivan učesnik u okviru manifestacije organizovane povodom Dana Grada.
HUMANITARNA PRODAJNA IZLOŽBA kreativnih, unikatnih radova naših vrednih volontera i saradnika uključenih u omladinski volonterski projkat “Ćiribu-Ćiriba” biće dostupna građanima sva četiri dana, koliko traje manifestacija (subota, nedelja, ponedeljak i utorak) od 17-21h.
Naša kućica-štand se nalazi u samom centru grada kod bašte McDonald s-a, tako da POZIVAMO sve članove, roditelje, korisnike…simpatizere Udruženja i Biblioteke igračaka i igraonice “Abrakadabra” da dođu, posete naš štand i kupovimom ovih radova podrže projekat “Ćiribu-ćiriba”
Napominjemo, da je ovo projekat koji ima za cilj uređenje unutrašnjeg i dvorišnog prostora naše igraonice kako bi se stvorili kvalitetniji uslovi za realizaciju svih naših programskih aktivnosti.
Projekat sprovodi Udruženje “Zajedno” uz podršku Resurs centra “Somborskog edukativnog centra”, u partnerstvu sa Novosadskim humanitarnim centrom u okviru programa “MLADI SU ZAKON”, a finansira Ministarstvo omladine i sporta Republike Srbije.